Kompānija Radix, viens no pasaules lielākajiem jauno TLD domēnu reģistru operatoriem, ir paziņojis savus finanšu rezultātus par 2020. gadu

Kompānija Radix ziņo par 31% ieņēmumu pieaugumu 2020. gadā, peļņas pieaugumu par 36% salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu.  Radix, kurš nodarbojas  ar .online, .store, .tech, .website, .space, .press, .site, .host, .fun un .uno reģistrāciju, kopējie ieņēmumi 2020. gadā bija 28 miljoni ASV dolāru. Tas ir 31% lēciens salīdzinot ar uzņēmuma ieņēmumiem 2019. gadā. Radix tīrā peļņa pieauga vēl straujāk, pieaugot par 36% salīdzinot ar 2019.gadu.

Kompānija Radix ziņo, ka Radix premium domēni kumulatīvi 2020.gadā radīja ieņēmumus virs 4,5 miljoniem USD, no kuriem 54% var attiecināt uz domēnu atjaunošanas maksu.

Sandeep Ramchandani Radix izpilddirektors:

“Pamatojoties uz valstu datiem no domēnu reģistratoriem, lielākais Radix ieņēmumu veicinātājs ir bijis ASV tirgus ar 64% ienākumiem no kopējā tirgus, kam sekoja Francijas un Vācijas tirgus. 2020. gads mums bija patiešām spēcīgs gan finansiāli, gan stratēģiski. Tā kā lielāko daļu ieņēmumu gūstam no domēnu atjaunošanas, mēs tikai šogad redzēsim, kā straujais CoVid-19 izraisītais reģistrācijas pieaugums pārvērtīsies arī ieņēmumos  2021. gadā. Mēs turpinām koncentrēties uz savu mērķi padarīt mūsu zīmolus visuresošus un veicināt dažādu tīmekļa projektu identitāti visā pasaulē. Mūsu mērķis ir palikt uz stingras trajektorijas tuvākajā nākotnē, uzsākot iniciatīvas, lai palielinātu pieprasījumu pēc mūsu zīmoliem un selektīvi iegūtu citus potenciālos aktīvus.”

Divu gadu laikā kompānijas Radix tīrā peļņa ir dubultojusies. Starp Radix domēnu zīmoliem tieši .online bija lielākie ieņēmumi  2020. gadā, tālāk seko domēnu vārdi .store un .tech.

X6.LV