“Buckley Media Group” vadītāja Keita Baklija pārdevusi eBike.com Robert Bosch GmbH par $ 1 miljonu

“Buckley Media Group”, kas ir viena no pasaules izcilākajām premium domēna vārdu brokerkompānijām, nupat ir noslēgusi vēl vienu premium domēna pārdošanu. Firma, ko dibināja tās vadītāja Keita Baklija (Kate Buckley), veica domēna vārda eBike.com pārdošanu par $ 1008900 Robert Bosch GmbH. Bosch nodarbojas Bosch eBike Systems attīstību.

Keita Baklija par darījumu: “eBike.com tika izveidota 1998. gadā un to iegādājās mans klients, leģendārais Names, Inc., izsolē 2018. gadā. Pēc vairāku neapmierinošu piedāvājumu saņemšanas, lai iegūtu domēna vārdu, viņi vērsās pie “Buckley Media Group”.

Leģendārā domēnu brokera Names.com paziņojums : “Kad mūsu partneris Rīza Sardeha no DENAS norādīja mums par iespēju iegādāties ebike.com domēnu izsolē, kam beidzies derīguma termiņš, viņa paziņoja: “Tas ir $400K vērts domēns.” Un tā tas patiešām būtu pārdots par $400K, ja nebūtu Keitas neatlaidības un redzējuma, dzenoties pakaļ augstvērtīgiem pircējiem un neļaujoties tam, lai domēna vērtība būtu mazāka par to, kas patiesībā ir tā vērtība: viens miljons dolāru. Labi pastrādāts, Keita! Šajā pārdošanā sasniegtais  ir īpaši ievērības cienīgs, jo leģendārais domēns ebike.com 2018.gadā izsolē maksājis tikai $71, 938!

Arī mēs apsveicam Keitu ar izcilu rezultātu!

Jūsu X6.LV