Namecheap, pasaulē otrais lielākais domēnu reģistrators, paziņojis par jaunu servisu atvēršanu – domēnu vārdu izsoļu un domēnu veikala atvēršanu

Namecheap, pasaulē otrais lielākais domēnu reģistrators un viens no visstraujāk augošajiem uzņēmumiem Visumā, oficiāli paziņojis par visu jauno domēnu tirgus servisu atvēršanu – domēnu vārdu izsoļu un domēnu veikala atvēršanu . Namecheap platforma, ko izstrādājusi uzņēmuma tehnoloģiju komanda sniedz pircējiem mūsdienīgu platformu, lai ātri meklētu, atrastu un iegādātos augsti vērtīgus domēnu nosaukumus, izmantojot iekšējās izsoles vai domēnu veikalu.

NameCheap paziņojumā teikts, ka jaunais tirgus ir paredzēts uzņēmējiem, kuri meklē ideālu domēna nosaukumu startam vai jaunam projektam, vai domēna investoriem, kas cenšas paplašināt savu portfeli, atzīmējot: “Jaunā platforma ir ideāls galamērķis, lai atklātu neizmantotu, unikālu, gudru, zīmolu un neaizmirstamu vārdu domēnu nosaukumus.”

Pēc klusas beta versijas ieviešanas pirms dažām nedēļām Namecheap domēnu veikals tagad ir pieejams ikvienam, un pašlaik tajā ir iekļautas vairāk nekā 300 000 domēnu izsoles, kā arī miljoniem “Pirkt tūlīt” domēnu sarakstu.

Namecheap izpilddirektors Ričards Kirkendžs teica: “Kad es 2000. gadā sāku strādāt Namecheap, es patiesi ticēju, ka domēna vārdi ir nākotnes digitālais nekustamais īpašums, un es vēlējos padarīt to atrašanas un iegādes procesu pieejamu un vienkāršu ikvienam. Tagad, vairāk nekā pēc divām desmitgadēm, daudzi domēnu nosaukumi patiešām ir kļuvuši par vērtīgiem digitālajiem īpašumiem, un mēs atkal padarām šo īpašumu pirkšanas un pārdošanas procesu par vienkāršu procesu ar jauno Namecheap domēnu tirdzniecības platformu”

Domēni.lv